Dlaczego wypadają mi włosy i co z niedowagą?

witam. jestem 23 letnia kobietą, wypadają mi włosy oraz mam niedowagę. moje wyniki to : tsh 3 generacja 2,551 ( zakres referencyjny to 0,55 do 4), ft3 5,05 zakres 3,5 do 6,5 ft4 15,06 zakres11,5 do22,7 prolaktyna 12,30 zakres 2,8 do 29,2 insulina z obciązeniem 3 pkt na czczo 11,17 po 1h 8,02 po 2h 29,43 test obciązenia glukozą 75 g na czczo 74 mg/dl po 1h 51 po 2h 68 z góry dziekuję za pomoc.

Dzień dobry,

Z testu OGTT ("krzywej cukrowej") wynika, że ma Pani hipoglikemię reaktywną. Proszę zgłosić się do dobrego internisty- diabetologa lub endokrynologa, który pomoże Pani rozwiązać trapiący Panią problem. Niezbędny jest dokładnie zebrany wywiad i zbadanie Pani. Wówczas można w razie potrzeby poszerzyć diagnostykę i stawiać rozpoznania, a tym samym skutecznie Pani pomóc.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz