Długotrwałe i nasilające się wypadanie włsów

Witam chcialam zapytac ,czy mojej sprawie da sie cos jeszcze zrobic /?Włosy wypadaja od okolo 20 lat ale jeszcze nie bylo tak źle jak teraz mam je przezedzone na czubku glowy najbardziej do potylicy a wyrastaja na brodzie na piersiach badania tsh tarczyczy w normie testosteron w normie przez ostatni okres moze 2 lat robie plukanki ziolowe łykam na przemian silice /merc specjal wtedy wlosy szybciej rosna ale nie gestnieją . ostatnio bylam u dermatologa przepisal mi alpicort i spirinol 25 mg
ponad rok temu

Witam serdecznie. Leczenie nadmiernego wypadania włosów daje najlepsze rezultaty właśnie pod kontrolą dermatologa. Myślę że przepisane przez specjalistę preparaty powinny przynieść znaczącą poprawę kondycji włosów. Dodam jeszcze że aby najpełniej ocenić przyczynę wypadania włosów warto wykonać tzw. trichogram - badanie struktury cebulki włosa pod mikroskopem.

Witam,
na początek proponuję poniższe badania (proszę wykonać te których Pani nie robiła:
1. morfologia
2.AST, ALT, GGTP
3 Bilirubina
4. cholesterol całk.
5. trójglicerydy
6. mocznik
7. kreatynina
8. żelazo w surowicy
9. TIBC
10. ferrytyna
11. TSH
12. testosteron
13. DHEA
14. kortyzol
15. Andostendion
16. ANA
17. RF
18. kał pasożyty i grzyby
19. Trichogram
20. Estradiol
21. progesteron
22. prolaktyna
z wynikami zapraszam na wizytę
Pozdrawiam