Długotrwałe zbliżenia i erekcja podczas pracy

Mój chlopak ma 26 lat, jest cukrzykiem i jest obrzezany. Ma niesamowita kondycje Do wielu i dlugotrwalych zblizeń. Najkrótsze to min.15 min, najdluzsze nawet 40min. Po stosunku i kilku chwilach jest gotowy do nastepnego razu. Powiedzial Mi równiez, ze ma erekcje podczas pracy. czy to jest normalne, dla mnie jest to meczace.

Niestety w przebiegu cukrzycy dochodzi często z czasem do zamian typu neuropatii, angiopatii oraz miopatii. Powstają zmiany w naczyniach upośledzające erekcję.
Trzeba się z tym liczyć. Prawidłowo leczona cukrzyca i właściwy, zalecany przez diabetologów, zdrowy styl życia - opóźnia te objawy. Około 20% seksuologicznych pacjentów w naszym gabinecie ma u podłoża problemy diabetologiczne.
Palenie przez diabetyków pogarsza istotnie rokowanie seksuologiczne.
Stany wzmożonej aktywności i reaktywności seksualnej zdarzają się u cukrzyków, ale przez jakiś czas...
Oczywiście mogą być i inne przyczyny opisywanych przez Panią objawów, ale diagnostyka jest możliwa tylko w gabinecie lekarza specjalisty.
W Katowicach specjaliści, to np. jest Poradnia Julia oraz dr A.Sipiński, na Mikołowskiej.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl

Dzień dobry!

Poziom libido, sprawność seksualna oraz czas trwania stosunków seksualnych jest cechą indywidualną i mężczyźni różnią się w tym zakresie między sobą. Być może cechy Pani partnera są prawidłowe i typowe dla niego. Być może sytuacja będzie zmieniać się wraz wiekiem, stażem i kondycją związku itp.
Zachęcam do rozmów. Każdy związek polega właśnie na rozpoznaniu indywidualnych cech partnera, zaakceptowaniu ich i opracowaniu właściwego dla Państwa kompromisu, jeśli chcecie prowadzić wspólne życie.
To, co może być nieco bardziej istotne, to erekcje partnera podczas pracy. Jak często się zdarzają; czy są samoistne, czy partner masturbuje się w pracy itp.

Pozdrawiam!