Dni tygodnia na blistrze tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od jakiegoś czasu zdecydowałam sie na tabletki antykoncepcyjne. Dziś (piątek ) dostałam miesiączkę i wzięłam pierwsza tabletkę .Chciałam się zapytać co z tabletkami z poniedziałku ,wtorku,środy i czwartku?? co mam z nimi zrobić ?? mam je pominąć ??

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyjmie je Pani w ostatnim tygodniu, skoro zaczęła Pani stosować tabletki od piątku (wzięła tabletkę oznaczoną jako piątek ) to zakończy przyjmowanie na czwartku.
Pozdrawiam