Do jakiego lekarza powinna udać się z wizyta osoba, która mdleje i ma biegunkę?

Witam! Mam 65 lat i od dłuższego czasu zmagam się z niemiłą przypadłością. Już 3-ci raz zdarzyło mi się zasłabnięcie, któremu towarzyszyła koszmarna biegunka, nudności i zlewne poty. Za każdym razem po pobycie na SORze dostawałam kroplówkę (płyn wieloelektrolitowy NaCl) co powodowało polepszenie sytuacji. Ostatnio na SORze wykonano mi EKG, badania krwi i usg jamy brzusznej - wszystko było w normie. Do kogo się udać z tym problemem?

Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego, który przeprowadzi wywiad, zleci odpowiednie badania i jeśli będzie taka potrzeba, skieruje do odpowiedniego specjalisty