Do jakiego lekarza mam się udać przy obniżonym libido?

Mam 28 lat. Od ok. roku mam libido na zerowym poziomie. Dodatkowo od kiedy pamiętam zmagam się z przewlekłym stresem, moje mięśnie nie potrafią się rozluźnić. Proszę o poradę do kogo mam się zwrócić z tym problemem czy do odpowiedniego psychoterapeuty czy w tej sytuacji potrzebna będzie konsultacja innego lekarza?

Szanowna Pani,

seksuolog/psychoterapeuta może okazać się pomocny, jak i konsultacja ginekologiczna, podstawowe badania - poziom hormonów, może być ginekolog/seksuolog.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
W zasadzie odpowiedziała Pani sama sobie, potrzebna jest konsultacja z psychoterapeutą, ale też można zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i opowiedzieć o swoich przewlekłych symptomach i wtedy ten lekarz skieruje Panią do innych specjalistów. Proszę nie wykonywać niczego na własna rękę, a na pewno nie korzystać z informacji internetowych. Pozdrawiam serdecznie.