Do jakiego specjalisty mam się udać przy tych problemach z pachwinami?

Byłam u ginekologa. Pani Doktor ginekolog przepisała mi krem Triderm do smarowania pachwiny lewej. Po maści Triderm zaobserwowalam poprawę że mnie pachwiny nie piecze oraz zobaczyłam że skóra w miejscu pachwiny rozwarstwila się , tak jak by ktoś mi przeciął żyletką. Martwię się tym. Do jakiego specjalisty mam się zgłosić czy do ginekologa czy do dermatologa? Ginekolog już rozkłada ręce i nie wiem jak ma leczyć i wysyła mnie do dermatologa. Dermatolog mnie odsyła do ginekologa . Powiedział że to należy do ginekologa dalszy proces leczenia. Poszłam nawet do alergologa. Alergilig mówi że to nie jest alergia tylko infekcja bajteryjna grzybucza która trzeba wyleczyć. Alergolog powiedziała że to jest długi proces leczenia i niestety będzie się odmawiał. Proszę mi powiedzieć do jakiego specjalisty mam się udać w tej sprawie czy do ginekologa czy do dermatologa? Proszę o pomoc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl