Do jakiego specjalisty się zgłosić jeśli mam w organizmie grzyby?

Po badaniu metodą biologicznej impedancji okazało się, że mam w organizmie grzyby. Do jakiego specjalisty powinnam się zgłosić?

Badanie impedancji nie służy stawianiu diagnozy. Nie jest ono urządzeniem medycznym. Jeśli ma Pani jakiekolwiek objawy, na początek należy zgłosić się z nimi do lekarza rodzinnego.