Do kogo się zgłosić jeśli podejrzewam przepuklinę brzuszną?

Witam,mam przepuklinę chyba brzuszną bo powyżej pępka wielkości piłki do tenisa do kogo się zgłość.Jak długo trzeba leżeć w szpitalu ,ile trwa okres niezdolnosci do pracy.Pracuję fizycznie,w fabryce przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Podstawowych informacji może udzielić lekarz pierwszego kontaktu. Następnie należy skonsultować się z chirurgiem, który będzie wykonywał zabieg.

Pozdrawiam!