Do którego roku życia rośnie człowiek?

Witam. Chciałam się zapytać do którego roku życia się rośnie. Ja obecnie mam 18 lat i 158 cm a chciała bym mieć 165 czy jeszcze urosne ? Dodam że jak miałam 15 lat miałam 157 więc przez 3 lata urosłam tylko centymetr , jest jakaś szansa że jeszcze urosne ?

Witam. Dziewczynki rosną najszybciej do pierwszej miesiączki. Całkowity wzrost kośćca odbywa się natomiast do 25 roku życia, w związku z czym istnieją pewne szanse że jeszcze Pani urośnie.