Dodatkowe zabezpieczenie przy zmianie tabletek z Diane na Vibin

Witam, zmieniam tabletki antykoncepcyjne z Diane 35 na Vibin. Lekarz powiedzial zeby zaczac brac Vibin po tygodniowej przerwie i nie zabezpieczac sie dodatkowo. Na ulotce jest napisane jednak "przyjmowanie tabletek należy rozpocząć następnego dnia po przyjęciu ostatniej tabletki, ale nie później niż następnego dnia po zakończeniu przerwy." Dodatkowo napisane jest by zabezpieczac sie dodatkowo przez tydzień. Jak to w koncu jest?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! To co powiedział Pani specjalista ginekolog pokrywa się z tym , co jest napisane w ulotce. Proszę tylko dobrze się wczytać w ulotkę. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zabezpieczenia.