Dodatni objaw Chwostka i bardzo chwiejna próba Romberga
Witam.Borykam się codziennie z rożnymi dolegliwościami(dzenia,drętwienia,skoki ciśniena,uczucie,wielkiego kaca itp.)Badanie nuerologiczne:wybitnie dodatni objaw Chwostka i bardzo chwiejna próba Romberga (najpierw mnie buja a potem ściąga na lewo).O czym to może świaczyć?Mam powiększona szyszynke z wielokomorową torbielą,w kolanie ciała modzelowatego zmianę najprawdopodobniej demielizacyjną i niewielką jamę przegrody przeżroczystej Vergi-odm.rozwojowa.TK,Tarczyca,morfol.OK.Jest się czym martwić?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa. Zmiany w obrębie mózgowia nie wyglądają zbyt dobrze prognostycznie.