Dokanałowe uwypuklenie krążków powodujące nieznaczną kompresję worka opony twardej

witam.od kilku m-cy mam kłopoty z kręgosł-odcinek piersiowy.zrobiłam MR.oto opis.pogłebienie fizj.krzywizny piersiowej w poz.badania. Guzki Schmorla w trzonach th8-th12.Trzony piersiowe prawidłowej wysok. bez ognisk przebudowy.Cechy dehydratacji krążka międzykr.th10/th11.Dokanałowe uwypuklenie krążków th10/11/12/L1 powodujące nieznaczną kompresję worka opony twardej.światlo kanału kręg.bez cech stenozy.bez cech rdzewnia kręgowego.rdzeń piersiowy bez zmian ogniskowych. dziekuje za pomoc w opisie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na chorobę zwyrodnieniową o nieznacznym stopniu nasilenia. Niestety nie napisała Pani jakie konkretnie ma Pani objawy, co wyklucza możliwość pełnej interpretacji. Sugeruję zatem, by badanie ocenił lekarz, który je zlecił.