Dokuczliwy ból kręgosłupa w okolicy krzyżowo-lędźwiowej
witam od wrzesnia ubiegłego roku mam dokuczliwy ból kręgosłupa w okolicy krzyżowo-lędzwiowym .robiłe tomograf i wyszło,ze mam ucisk na 2 nerwy miałem serie zaszczyków chyba z 30 oraz serie zabiegów rehabilitacji to pomogło tylko tyle żę ból się cofnoł w okolice lędzwi ,a tak wędrował do prawej nogi w okolice kolana.byłem też u fizjioterapeuty oraz u kręgarza ale nic nie pomogło prosze o porade bo juz niewiem gdzie mam sie zwrócić.pozdrawiam arek

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.