Dokuczliwy ból w nadgarstku

Witam.Mam 30 lat,od ponad roku borykam sie z okropnym bólem nadgarstka lewego,mam powiększoną kośc w miejscu bólu,znacząco grubszą niz w lewej ręce.Robiłam badanie RTG i tomografie,wynik nastepujący>Zniekształcenie wyrostka rylcowtego lewej kosci łokciowej z jego spłaszczeniem i widocznym wydzielonym wolnym fragmentem kostnym przylegajacym do szczytu wyrostka.Pomiedzy zarysami zachowana wąska przestrzeń z pojedynczymi pęchrzykami powietrza tworzącego obraz pseudo stawu rzekomego.Jolanta

Witam,

złamanie wyrostka rylcowatego kości łokciowej może być przyczyną dolegliwości bólowych ale często jest związane z razem tkanek miękkich np. uszkodzeniem kompleksu chrząstki trójkątnej lub innych więzadeł tej okolicy. Konieczne są dodatkowe badania np. MRI z podaniem kontrastu do stawu i następnie konsultacja lekarska.

pozdrawiam
Maciej Klich