Dolegliwości związane z sercem u dziecka

Witam. Od tygodnia mój syn miał dolegliwości związane z sercem tzn. czuł szybkie bicie serca, gdy zmierzył ciśnienie miał 145/100 a tętno 110. Wybrał się do lekarza, w czasie wizyty też było wysokie. dostał propranolol 10mg 3 x1.i skierowanie na badania niepokoi nas wapń całk. we krwi wynik 10,77mg/dl i MXD% 12,6w morfologii a także białko w moczu 0,16g/l i urobilinogen 0,2 Wizyta u lekarz dopiero w poniedziałek. Bardzo proszę o wyjaśnienie tych wyników. Czy mogą oznaczać coś groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć na temat wyników. Proszę udać się do lekarza.