Domowe sposoby leczenia trądziku u nastolatka

witam moj 15 letni syn ma tradzik co mam robic czy jest cos co moge stosowac w domu zeby zlagodzic wybieram sie dopiero do lekarza za 2 tygodnie ale chcialabym mucos w domu poradzic i czy lek izotek jest skuteczny i czy bez recepty jest do nabycia jak dbac o taka skore tradzikowa dziekuje i pozdrawiam

Witam,
proponuję kosmetyki do cery trądzikowej dostępne w aptekach.
Ponadto istotna jest dieta, wyeliminowanie słodyczy, czekolady itp.
Leczenie farmakologiczne jest jednak najskuteczniejsze, preparaty izotretinoiny są dostepne tylko na receptę.