Domowe sposoby wspomagające leczenie anginy

Dzień dobry. Mam angine ropna. U lekarza byłem w piatek ale nie o wszystko spytalem (mam 36l a ostatnia angine miałem w czasach szkoły podstawowej). Czy są jakieś dodatkowe domowe metody na przyspieszenie leczenia? Wyczytalem w sieci (ale mam wątpliwości) że pomaga gorąca herbata z sokiem malinowym, mleko z miodem i czosnkiem oraz lody lekko roztopione. Czy ufać takim radom?

Lek. Marta Gryszkiewicz

W/w na pewno Panu nie zaszkodzą, trudno jednak ocenić czy przyspieszą leczenie. W anginie najważniejsza jest antybiotykoterapia i polegiwanie w domu.