Czym można popijać Euthyrox?

Dzień dobry, Mam pytanie czym można popijać euthyrox? Wiem, że wodą się popija lekarstwa, ale ja mam z tym problem. Jestem w drugiej ciąży i jakakolwiek woda (mineralna, źródlana czy przegotowana) popijana z rana na czczo powoduje u mnie wymioty. Pytanie mam czym w ostateczności mogę popijać? Woda z cytryną jak najbardziej mi przechodzi (wypije wszystko co ma jakikolwiek smak) ale nie wiem czy można? Herbata? Woda z sokiem malinowym (domowej roboty)? Proszę o informacje.

Dzień dobry,

proszę nie popijać leków kawą ani herbatą - to utrudnia ich wchłanianie.

Dodatek niewielkiej ilości soku z cytryny, miodu czy soku będzie optymalnie działał.

Pozdrawiam
Joanna Wadenga