Domowy sposób na kłucie stóp

Witam,od paru dni bola i kluja mnie stopy.Jest jakis domowy sposob na pozbycie sie tego? A moze to jest jakas oznaka choroby? Zaznacze za w pracy stoje przed 8 h

Lek. Marta Gryszkiewicz

Można spróbować spożywać imbir- kandyzowany lub najlepiej świeży w formie dodatku do napojów i potraw. Przyczyną może być stan zapalny związany z praca stojąca. Warto tez rozważyć zmiane obuwia na wygodniejsze i oddychające, zapewniając w ten sposób większy komfort stopom.