Drętwienie czoła u młodej osoby

Przyczyny drętwiejącego czoła u młodej osoby: Jakie są przyczyny drętwienia czoła i chwilowego braku czucia w czole? Czy ma to związek z zatokami bądź z "zawianiem"?

Witam. Takie objawy jak najbardziej mogą być wynikiem infekcji lub wychłodzenia organizmu. Warto jednak zgłosić się do lekarza poz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.