Drętwienie i mrowienie oraz bóle mięśni i stawów po leczeniu boreliozy

4lata temu leczyłam boleriozę, od tamtego czasu dzieją się ze mną dziwne rzeczy,drętwiała mi twarz,nie mogłam mówić,bolą mnie jakby mięśnie,albo ścięgna nóg i rąk, i stawy prawej nogi. mam uczucie gorąca w całych nogach,jakbym miała mdleć,słabość w głowie, klatce piersiowej.często jest mi słabo,mrowi mi cała twarz,jest czerwona i często gorąca.od dawna b.często mam zaziębione górne drogi oddechowe.ostatnio pojawiły mi się zajady i bolały węzły chłonne żuchwowe.czy to zapalenie mięśni,boję się b.

Witam! Opisane objawy nie muszą być późną postacią boreliozy. Niestety w tym przypadku nie można wykluczyć takiej ewentualności. Proszę zgłosić się do neurologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.