Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drętwienie kończyn dolnych a dyskopatia

Witam! Około 2 lata temu stwierdzono u mnie dyskopatię. Chodziłam na rehabilitację. Może nie na długo, ale pomogło. Początkowo ból pojawiał się naprawdę rzadko. Ostatnio zaczęłam dużo ćwiczyć. Bieganie, brzuszki, pompki. Od tego czasu nawet 5 minut siedzenia sprawia mi niesłychany ból, czemu towarzyszy drętwienie kończyn dolnych. Czy te drętwienie może być spowodowane dyskopatią, czy też należy się doszukiwać innych przyczyn?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, dyskopatia jest bardzo prawdopodobną przyczyną opisywanych objawów, zwłaszcza, jeżeli mają one podobny charakter, jak w momencie rozpoznania choroby 2 lata temu.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy