Drętwienie połowy ciała, podwyższone ciśnienie i puls i rwa kulszowa

od 2 miesięcy mam prawdopodobnie rwe kulszową wzięłam10 zastrzyków olfenu masaże dzisiaj obudziłam się z drętwieniem połowy ciała podniesionym ciśnieniem i pulsem nic nie jem piję wode co mam dalej robić często tylko sikam boję się że to coś poważnego proszę o rade.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza, nie lekceważyć swoich objawów bez badania lekarskiego nie da się postawić właściwej diagnozy.
Pozdrawiam