Drętwienie rąk i ból żył

Witam! Czy to cos poważnego gdy drętwienie lewej i prawe ręki od dłuższego czasu a z lewej ręki mam czerwone plamy, nie mogę spać bo mam strasznie bole jakby w żyłach miała zapchane Co mam robić potrzebuje pomocy

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaproponuje dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.