Drętwienie twarzy a ekstrakcja zęba u 21-letniej osoby

witam, mam 21 lat. od 2tygodniu mam zdretwiala prawa strone twarzy. probem ten pojawil sie wraz z bolem zwiazanym z zębem madrosci. zab zostal usuniety a twarz nadal jest zdretwiala tj. nos,policzek,usta- tylko po stronie prawej. Czy to przejdzie czy to jednak cos powazniejszego?

Proszę udać się do lekarza ,gdzie wykonywany był zabieg.Taki stan może długo się utrzymywać.Powie jak postępować ewentualnie wskaże metody ,żeby stan ten ustąpił lub też odeśle do neurologa na konsultację. Niektóre gabinety dysponują sprzętem do rehabilitacji stomatologicznej ,ale jest ich bardzo mało.