Drętwy język po usunięciu 4 zębów

Witam mam 30 lat jestem po zabiegu stomatologicznym usunieciu 4 zębów wczoraj. Do tej pory mam drentwy jezyk i czy to normalne i jak długo on potrwa?

Jak rozumiem usuwała Pani dolne zęby - tego typu objawy w zależności od rozległości zabiegu mogą potrwać od kilku dni do nawet kilku tygodni jeżeli nie doszło do uszkodzenia nerwu.Wskazana kontrola u lekarza wykonującego zabieg i RTG .