Drobne bąbelki z cieczą oraz swędzenie skóry rąk

Witam. Mam taki problem, ponieważ na ręce wychodzą mi takie drobne bąbelki z cieczą, które pękają, a następnie tworzy się rana, skóra swędzi niemiłosiernie. Chciałabym się dowiedzieć co to jest i w jaki sposób mogłabym to wyleczyć, ponieważ uzywałam już maści na sterydach, ale pomagała tylko na chwile, za jakiś czasu znowu wychodziło mi to samo. Taki stan trwa już pół roku. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.