Drobne plamienia w 9. tygodniu ciąży

Jestem w 9 tyg. ciąży.Po pierwszym poronieniu jestem na lekach wspomagających.Wczoraj po sikaniu zauważyłam skrzep krwi w toalecie więc udałam się do szpitala.Usg nic nie wykazało,dziecko w normie a serce biło.Dziś cały dzień czuje lekkie kłujące bóle oraz zauważyłam drobne blade plamienie.Czy mam się martwić?Co robić?

Jeśli plamienia nadal będą się utrzymywały lub się nasilą w przeciągu najbliższych 1-2 dni należy ponownie skonsultować się z ginekologiem prowadzącym. Bez badań dodatkowych nie określi się konkretnie czy z dzieckiem jest wszystko w porządku, a drobne plamienia są normalne.