Drobne zwapienia w gałkach bladych, poza tym cieniowanie tkanki mózgowej prawidłowe

Witam mam 26 lat od jakiegoś czasu pojawiły się omdlenia robiłam tomografie komputerową głowy z kontrastem wynik badania: drobne zwapienia w gałkach bladych, poza tym cieniowanie tkanki mózgowej prawidłowe. Układ komorowy nieprzemieszczony. Szerokości układu komorowego i zbiorników przestrzeni podpajęczynówkowej w normie wieku

Witam. Opisane zmiany raczej nie mają związku z epizodami omdleń. Ustalenie ich przyczyny wymaga jednak przeprowadzenia dokładnej diagnostyki neurologicznej i kardiologicznej.