Drobne zwapienia w gałkach bladych, poza tym cieniowanie tkanki mózgowej prawidłowe
Witam mam 26 lat od jakiegoś czasu pojawiły się omdlenia robiłam tomografie komputerową głowy z kontrastem wynik badania: drobne zwapienia w gałkach bladych, poza tym cieniowanie tkanki mózgowej prawidłowe. Układ komorowy nieprzemieszczony. Szerokości układu komorowego i zbiorników przestrzeni podpajęczynówkowej w normie wieku

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Zatrucie grzybami - powikłania
Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.
Witam. Opisane zmiany raczej nie mają związku z epizodami omdleń. Ustalenie ich przyczyny wymaga jednak przeprowadzenia dokładnej diagnostyki neurologicznej i kardiologicznej.