Druga ciąża 5 miesięcy po cesarskim cięciu

Witam.Zaszłam w drugą ciaże po 5 mieś.po cc. Moja pani doktor mówi że teraz poród naturalny,boje sie że coś sie może stać.Nie wiem co robic,pierwsza ciaża była ułożona pop.a teraz jest dobrze ,dodam że mam 42 lat.Czy upierać sie przy cesarce,czy mam takie prawo?

Piotr Pilarski

Decyzje o cieciu cesarskim podejmuje lekarz. Stan po cieciu nie jest wskazaniem do ponownego ciecia. Podczas ciecia cesarskiego rowniez moze sie coś stac.

Pozdrawiam.