Drżenie całego ciała, zimne kończyny i kłucie w klatce piersiowej

Witam, od dłuższego czasu, zdarza mi się w nocy, że trzęsę się cała i ręce i nogi, i nawet czuję w środku w klatce takie uczucie. często mam kłucia w klatce w lewym boku - czasami na środku, codziennie mam zimne nogi i ręce. byłam u lekarza to zlecił badanie tarczycy, tylko jedne, wiem że są jakieś jeszcze. wyszło ono dobrze. zalecenia lekarzy magnez i hydroksyzyna 10 mg na wieczór. co może mi być ? pozdrawiam

Opisane objawy moga mieć związek z przewlwkłym stresem i nerwicą wegetatywną
Prosze zadbać o odpowiednie odżywienie i ruch. Naprzemienny prysznic w ciepłej i chłodnej wodzie, i więcej aktywności fizycznej.
Może gorace mleko i termofor przed snem Skarpetki na stopy
Prosze zwrócić uwagę na pościel: lepsza naturalna z bawełny. wełniany koc.
Pozdrawiam