Trzęsienie się całego ciała a rak brodawkowaty tarczycy

Witam. Mam 18 lat i problem od jakiś 4, mianowicie cały się trzęsę. Ręce, nogi, jakby w środku brzucha i trwa to 2-5 min. Dzieje się to przy dużym stresie (egz na prawko), w chwili podekscytowania (pierwsze 3min jak wsiadam za kółko) oraz w dzień na który czekam od dłuższego czasu. Miałem raka brodawkowatego tarczycy-tsh muszę mieć jak najmniejsze - 0,048 ostatnio. Mam IBS oraz wiotkie zastawki. Przyjmuje: euthyrox 150 1x1, debutir 2x1, magnez + wit b6 1x1. Strasznie mi to przeszkadza.

Witam! Z Pana opisu wynika, że objawy najprawdopodobniej mają podłoże nerwicowe. Myślę że w tej sytuacji warto rozważyć wprowadzenie łagodnych leków uspokajających. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie otrzyma Pan fachową pomoc.