Drżenie, mrowienie, pulsowanie a rezonans głowy

witam od ok dwóch miesięcy dzieje się coś z mojimi nogami dominuje lewa od kolana po same palce tak jak by nie była moja cały czas odczuwam drżenie mrowienie,pulsowanie cos dzieje sie jak by w piecie,robiłam rezonans głowy jest ok,przeswietlenie odcinka lędzwiowego i szyjnego wyszło zaburzenie korzeni dostałam olfen uno, mydocalm,jest lepiej na gręgosłup,gdzie mam szukac pomocy gdzie isc,jakie badanie zrobić?bardzo duzo i ciężko pracuje fizycznie,prosze o pomoc i bardzo dziękuje

Środki takie jak Olfen Uno tylko maskują ból a problem pozostaje. Ma Pani objawy korzeniowe lub ucisk nerwu. Fachowcem od tego typu dolegliwości jest fizjoterapeuta. Polecam konsultację.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki