Drżenie rąk podczas jedzenia i drżenie całego ciała

Od tygodnia przy jedzeniu trzęsą mi się ręce. Szczególnie gdy jem zupę i chcę podnieść szklankę. Natomiast od wczoraj trzęse się cały. Nie pije alkoholu, palę tylko papierosy. Miewam też rumience na twarzy. Właściwie nic się nie stało, żebym miał powody do zdenerwowania.

Witam serdecznie,

Sigerowałabym aby udać się do lekarza pierwszego kontaktu aby wykluczyć rożne biologiczne i fizyczne przyczyny. Jezeli okaże się, że fizycznie nic Panu nie jest warto byłoby udać się do psychoterapeuty aby rozważyć przyczyny nerwicowe. Bardzo często możemy nie mieć prawidłowego kontaktu ze swoimi emocjami i w związku z tym posiadać problem z ich identyfikiwaniem. Prowadzi to często do ignorowania emocji i sytuacji stresowych je wywołujących, a w zamian na koncentracji na objawach fizycznych które wywoływane są przez odczuwane emocje.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska
Www.anna-mochnaczewska.bloog.pl
Www.integral.com.pl

Witam serdecznie,

Sugerowałabym aby udać się do lekarza pierwszego kontaktu aby wykluczyć rożne biologiczne i fizyczne przyczyny. Jezeli okaże się, że fizycznie nic Panu nie jest warto byłoby udać się do psychoterapeuty aby rozważyć przyczyny nerwicowe. Bardzo często możemy nie mieć prawidłowego kontaktu ze swoimi emocjami i w związku z tym posiadać problem z ich identyfikiwaniem. Prowadzi to często do ignorowania emocji i sytuacji stresowych je wywołujących, a w zamian na koncentracji na objawach fizycznych które wywoływane są przez odczuwane emocje.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska
Www.anna-mochnaczewska.bloog.pl
Www.integral.com.pl