Drżenie rąk, problemy z oddychaniem i ucisk w głowie jako skutki nerwicy

Dostaję takich ataków, że trzęsą mi się ręce, nie mogę oddychać, mam ucisk w głowie, mrowienie całego ciała, a nawet zacisk rąk. Nie mogę chodzić i cała się trzęsę. Po wizytach pogotowia stwierdzono nerwicę. Po wykonanych badaniach dostałam leki przeciwlękowe i mieszankę. Jednak one mnie z tego nie wyleczyły. Co mogę jeszcze zrobić, aby wyzdrowieć lub zmniejszyć te objawy?

pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Erbel