Duszące kaszle nocne u 4-letniego dziecka

Witam . Moje dzieci w wieku 4 i 5 lat mają bardzo silne duszące kaszle które budzą je nawet w nocy i nie mogą spać.Kaszel jest tak podobny jak by miały zapalenie oskrzeli ale byłam u lekarza i stwierdził że są zdrowe. Zapisał im Pyrosal oraz inhalacje z soli fizjologicznej . oraz powiedział że może to być jakaś alergia ale nic nie zlecił. Co mam na ten temat myśleć?No i jeszcze mają katar .

Piotr Pilarski

Proszę poczekać na efekty leczenia. Jeśli po dwóch tygodniach nie wystąpią proszę wrócić do lekarza.

Pozdrawiam.