Duszności, bóle i drapania w gardle

Witam. Jakis miesiac temu chorowalam na krtan. Dostalam w tm celu antybiotyk. Od tamtej pory ciagle drapie mnie w lewej czesci gardla (najczesciej rano i wieczorem), powoduje to kaszel z odruchem wymiotnym (lecz bez wymiotow). Mam w domu nystatyne w postaci. Czy moge ja wziac? Czasem mam dusznosci i bol po lewej stronie szyi. Jakby tarczyca. Dodam ze choruje na niedoczynnosc a dopiero w lutym mam wizytę. Czy te problemy moga byc wywolane grzybica po antybiotyku czy moze tarczyca?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny gardła i krtani. Aby podjąć odpowiednie działanie konieczne jest badanie i kontakt z lekarzem.