Duszności i przyspieszona akcja serca a możliwe przyczyny
Witam, nikt nie jest w stanie mi pomoc.. Dusi mnie( uczucie bicia serca w gardle), w trakcie gwaltownego ruchu, podniesionego glosu, ale tez i w spoczynku. Nie jest to codziennie , ale od roku . Usg tetnic szyjnych ok, holter ok, usg jamy brzusznej ok,laryngolog ok,gastroskopia helicobacter po leczeniu,tarczyca powiekszony prawy plat ,endokrynolog stwierdzil ze to nie od tarczycy, hormony w normie. Biore pantoprazol sama profilaktycznie, ulge czasem przynosi cola. Mysle ze to od zoladka....

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Niestety, ja również na podstawie podanego opisu Pani dolegliwości i podanych wynikó badań nie jestem w stanie stwierdzić przyczyny Pani dolelgiwości. Warto wykluczyc podłoże psychoemocjonalne Pani dolegliwości.