Duszności w klatce piersiowej i ból prawej ręki

Witam. Od 2 miesiecy mam Dusznosci i kócie w klatce piersiowej, ciągle jest mi nie dobrze, brak apetytu, bóle w plecach. Byłam u lekarza zrobiono mi EKG.wyszło, że nic mi nie jest. Dostałam leki na uspokojenie.Teraz dużo odpoczywam,chodzę na spacery, ćwiczę jogę, chodzę na masaże a objawy nie mijają. Do tego zaczyna mnie boleć w lewej ręce i ciągnie do dłoni. Nie wiem czy poprosić lekarza rodzinnego o kompleksowe badania, czy iść do psychiatry. A boję się, że może mi coś dolegać poważnego.

Dzień dobry

proszę zgłosić się do lekarza i zrobić kompleksowe badania. Objawy o których Pani pisze mają na pewno [przyczynę.

pozdrawiam serdecznie

IJ