Silny ból w klatce piersiowej, duszności, brak apetytu i spadek wagi

witam moj maz od 3 miesiecy przebywa w anglii skazy sie na silny bol centralnie w klatce piersiowej dusznosci braku apetytu spadku wagi ciala chociaz bol od jakiegos czasu ustapil i apetyt wrocil nie do konca ale jest lepiej prosze o diagnoze co to moze byc mamy nadzieje ze nic powaznego dziekujemy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie da sie postawić diagnozy tylko na podstawie powyższego opisu. Zalecałbym udać sie do lekarza pierwszego kontaktu i wykonanie podstawowych badan oraz USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej i EKG. Pozdrawiam