Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Duży brzuch 3 miesiące po plastyce brzucha

Plastyka brzucha.Jestem 3 miesiące po plastyce brzucha i nadal wygląda na duży.Jestem także po liposukcji brzucha ale efekty niezadowalające.Co należy zrobić aby brzuch stał się mniejszy?Chciałam zaznaczyć ,iż jestem na diecie.Kiedy i jakie ćwiczenia można wykonywać?Czy endermologia lub jakię inne metody wskazane są( aqualyx?)
KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu

Kontrola żywności ekologicznej

Witam
Należy odczekać jeszcze kilka miesięcy, żeby zobaczyć ostateczny efekt zabiegu. Zdecydowanie przyspieszają gojenie i poprawiają efekt zabiegi drenujące, np. Endermologie, lub drenujące i modelujące sylwetkę, jak Venus Legacy.
Dopiero po całkowitym zagojeniu będzie można przemyśleć dalszy tok postępowania medycznego. W przypadku większej objętości tkanki tłuszczowej warto rozważyć powtórną liposukcję, ale warto jak najmniej inwazyjną, np. VASER

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy