Po co wprowadzana jest sól fizjologiczna przy liposukcji fałdy na brzuchu?

Witam, Mam pytanie,po co wprowadzana jest sól fizjologiczna przy liposukcji fałdy na brzuchu?Czy wprowadzenie jej ma wpływ na to ze po liposukcji fałda na brzuchu będzie tych samych rozmiarów co przed liposukcja?jaki jest czas oczekiwania na to ze brzuch zrobi się płaski po zabiegu,czy nastepuje to od razu?

Sól fizjologiczna wraz ze znieczuleniem i środkiem obkurczającym naczynia jest wprowadzana z kilku przyczyn, m.in. obkurczenia naczyń = zmniejszenia krwawienia i ułatwienia przebiegu liposukcji. Nie ma ona wpływu na wielkość fałdy po zabiegu. Warto rozważyć nowoczesne odmiany lipo, jak VASER, ponieważ one bardziej obkurczają skórę. Na efekt ostateczny czeka sie kilka miesięcy