Ćwiczenia na pozbycie się fałd na brzuchu

Mam 11 lat, 158 cm wzrostu i ważę 53 kg.Nie mam brzucha tylko trzy fałdy.Jakie mam robić ćwiczenia by nie mieć fałd i dużych ud.Tylko jest jeden problem rodzice nie pozwalają mi nic brać lub pić odchudzające więc tylko ćwiczenia.
11 LAT ponad rok temu

Cała prawda o multiwitaminach

Roma Wojtewicz Dietetyk, Poznań
77 poziom zaufania

Witam
Bardzo słusznie, że rodzice zabraniają Ci sięgać po suplementy odchudzające, ponieważ nie są one korzystne dla zdrowia, a przede wszystkim nie są konieczne. Redukcja nadmiaru nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, może być wprowadzona poprzez regularne ćwiczenia modelujące tę partię ciała: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch#

0

Witam. Jesteś szczupłą osobą, dlatego utarta masy ciała nie jest dla Ciebie wskazana. Oczywiście powinnaś stosować się do prawidłowych zasad żywienia i odpowiednio często ćwiczyć. To pozwoli Ci wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie a także pozbyć się tkanki tłuszczowej np. z okolic brzucha. Pamiętaj jednak, że każdy ma inną budowę ciała i być może fizjologicznie Twój brzuch nie jest płaski jak deska - może np. lekko odstawać, ale niekoniecznie z przyczyny nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Polecam Ci przeanalizowanie i zastosowanie się do porad zawartych w artykule http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy