Jak pozbyć się fałdy z brzucha?

Cześć! Mam dwanaście lat, jestem dziewczyną, przy wzroście 167 cm ważę ok. 50 kg. Na jednej ręce nie mam tkanki tłuszczowej tak jak na plecach, ponieważ tak już mam od urodzenia, najgorsze jest to, że mój brzuch nie jest idealny, ma małą fałdę. Chciałam jeszcze dodać, że przez ostatnie 2 miesiące schudłam 10 kg.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Nie napisałaś czego oczkujesz, ale zapewne nie jest to dieta odchudzająca. Tkanka tłuszczowa odkładająca się na brzuchu, to skutek braku ćwiczeń oraz nieprawidłowych nawyków żywieniowych.
Jeśli przez ostatnie 2 miesiące nie odchudzałaś się, przyczyną tak znacznej utraty masy ciała może być problem zdrowotny. Podałaś bardzo mało informacji na swój temat, dlatego nie mogę Ci precyzyjnie doradzić, co masz robić.
Myślę, że możesz zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi i do nich się stosować. Znajdziesz je w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki oraz http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-nastolatka
Pamiętaj również o aktywności fizycznej. Osobiście polecam pływanie, które uelastycznia całe ciało i nadaje mu smukłych kształtów. Dodatkowo zajrzyj na stronę www.abccwiczenia.pl i ćwicz w domu.

Pozdrawiam