Nadmiar tłuszczu na brzuchu

Mam 13 lat i ważę 65.5 kg przy wzroście 166 cm. Największy problem mam przy oponie brzusznej. Nie widać pomnie tak dużej wagi widać ją dopiero gdy się spojrzy na brzuch. Cały tłuszcz odkłada mi się na brzuchu i tworzy mi się opona reszta ciała jest można powiedzieć normalna nie ma nadmiaru tłuszczu
13 LAT ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Nadmierne odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha można zredukować poprzez codzienne ćwiczenia modelujące tę partię ciała. Aktywność fizyczna powinna być realizowana w wymiarze ok 30-40min dziennie, każdego dnia.
Polecam artykuł opisujący ćwiczenia na partie brzucha:
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch