Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 2 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skuteczne ćwiczenia na pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha dla 16-latki, która waży 43 kg

Mam 16 lat i ważę43kg, jestem niska mam 154. Schudłam trochę ale mam większy brzuch bardzo chciałabym mieć płaski, uda też nie są idealne W roku szkolnym plywam 1h w tygodniu, teraz w wakacje staram się jeździć na rowerze codziennie ok.40min Szukałam wiele ćwiczeń ale nie moge nic znaleźć ponieważ jest tego tak dużo a koleżanką poleciła mi tą stronę. Czytałam,że A6W działa na brzuch ale PŁASKI i jest tylko na wyrobienie mięśni Jakie są najskuteczniejsze ćwiczenia na "pozbycie sie brzucha"
KOBIETA, 16 LAT ponad rok temu

Indeks glikemiczny w cukrzycy

Indeks glikemiczny oznacza poziom glukozy we krwi po spożyciu posiłku. Czy dla cukrzyka powinno to mieć znaczenie? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam. Jesteś szczupłą osobą, dlatego dalsza utarta masy ciała nie jest dla Ciebie wskazana. Oczywiście cały czas powinnaś stosować się do prawidłowych zasad żywienia i odpowiednio często ćwiczyć. To pozwoli Ci wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie a także pozbyć się tkanki tłuszczowej np. z okolic brzucha. Pamiętaj jednak, że każdy ma inną budowę ciała i być może fizjologicznie Twój brzuch nie jest płaski jak deska - może np. lekko odstawać, ale niekoniecznie z przyczyny nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Rower to bardzo dobry rodzaj aktywności fizycznej na brzuch i nie tylko, dodaj do niego ćwiczenia siłowe. Polecam Ci przeanalizowanie i zastosowanie się do porad zawartych w artykule http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch
Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy