Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud, brzucha i lydek?

Witam serdecznie! Jestem kobietą, mam 31 lat, waga ciała wynosi 58 kg-59 kg, mój wzrost 158 cm. Urodziłam dziecko 9 lat temu, na wadze podczas ciąży przybrałam tylko 7kg-8kg. Waga po ciąży była niższa niż przed ciążą. Później wyjechałam za granicę i chyba tutejsze jedzenie sprawiło przyrost tkanki tłuszczowej gdzie-nie gdzie, tryb życia mam aktywny. Chciałabym pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, łydek. Od niedawna zaczęłam uczęszczać na siłownię. Ale chciałabym zaczerpnąć informacji, jak mogę sie pozbyć tkanki tłuszczowej z wyżej wymienionych partii ciała? Na jakiej maszynie będzie najlepszy widoczny efekt? I mam pytanie kolejne - mam łydki dość umięśnione (duże), które mi się nie podobają, chciałabym je zmniejszyć ćwiczeniami, ale nie wiem w jaki sposób? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Witam! W celu pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wymodelowania sylwetki nie wystarczą same ćwiczenia. Przede wszystkim zmień swoje nawyki żywieniowe, zacznij spożywać posiłki w regularnych odstępach czasu co 3 - 4 godziny. Należy jeść śniadanie w ciągu 30 minut od wstania z łóżka, a kolację na 2 godziny przed snem. W trakcie wysiłku fizycznego generują się wolne rodniki. Dlatego też dieta osób trenujących powinna być bogata w antyoksydanty, do których należą witamina C, A, E oraz polifenole. Źródłem witamin A,E, C są przede wszystkim warzywa i owoce - brokuły, czerwona papryka, czarna porzeczka, truskawki, maliny. Z kolei źródłem polifenoli jest zielona herbata oraz kakao (czekolada 70%). Kiedy ćwiczysz powinnaś wypijać 2 kubki zielonej herbaty, gdyż pomaga spalić tkankę tłuszczową i zapobiega gromadzeniu nowej. Z kolei herbata pu erh pita przed snem spala tkankę tłuszczową. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to na modelowanie sylwetki są ćwiczenia aerobowe - fitness, jazda na rowerze, rolki oraz basen. Poniżej zamieszczam link, który zawiera opis ćwiczeń na płaski brzuch http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch oraz uda http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki. Pozdrawiam, mgr Aneta Kościołek