Ćwiczenie A6W w celu pozbycia się oponki z brzucha

Czy ćwicząc a6w maleją piersi czy tylko mięśnie brzucha sie wyrabiają ? Mam oponkę na brzuchu i chciałbym sie jej pozbyć nie tracąc z biustu, czy to dobre ćwiczenia na to ? Myślałam o kriolipolizie ale na razie nie stać mnie na taki zabieg, mam 167wzrostu i wazę 56 kg

Witam Panią,

Spalając tkankę tłuszczowa spalamy ją z całego ciała równomiernie a nie tylko z wybranych partii ciała. Piersi też nieco mogą spaść. Nie mniej jednak zalecam ćwiczenia i to nie tylko brzuszki ponieważ dzięki nim wyrzeźbi Pani mięśnie brzucha ale spali Pani jedynie niewielką ilość tłuszczu. Mięśnie nie odsłonią się jeżeli będzie nadmiar tkanki tłuszczowej. Wskazane są do tego ćwiczenia cardio.
Proszę łączyć ćwiczenia na mięśnie brzucha, ćwiczenia siłowe oraz aerobowe a efekty będą bardziej widoczne.
Proszę tez pamiętać że 70% sukcesu stanowi odpowiednia dieta.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk