Jak zgubić oponkę na brzuchu bez utraty biustu?

mój problem polega na tym ze chciałabym zgubić oponkę na brzuchu nie chudnąc z biustu, mam 168 wzrostu i wazę 56/57kg, nie zależy mi żeby chudnąc z nóg czy z innych partii bo akurat mam to bardzo chude,biust za to bardzo duży wiec chciałaby go zachować a zgubić trochę w talii i na brzuchu oponkę spalić z boczkami, myślałam o ćwiczeniach a6w i ćwiczeniach na boczki np. Z tiffany rothe ale boje sie ze piersi stracę a tego nie chce

Nie jest to łatwe zadanie. Zapewne trener potrafi dobrać odpowiednie ćwiczenia ale będzie Pani spalała tkankę tłuszczową raczej wszędzie. Może Pani skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej do zlikwidowania lokalnego zgromadzenia tkanki tłuszczowej. Można pewnie wykonać kriolipolizę, intralipoterapię albo na przykład zabiegi z polem magnetycznym wspartą radiofrekwencją. Zabiegi powinien dobrać lekarz medycyny estetycznej w gabinecie.

Witam Panią,

Niestety nie jest możliwe spalenie tkanki tłuszczowej jedynie z wybranych partii ciała. Tłuszczyk spala się równomiernie. nie mniej jednak zachęcam do ćwiczeń ponieważ ujędrnią one Pani ciało a w tym tez biust i nawet jak on nieco spadnie to ujędrniony będzie wyglądał wizualnie na większy.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk

Dzień dobry,

Medycyna estetyczna oferuje gamę zabiegów, które mają na celu zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej jak i wysmuklenie oraz ujędrnienie ciała. Polecam zabiegi: Liposhock, Maximus, które nie są inwazyjne a seria już sześciu zabiegów pozwala osiągnąć widoczne, satysfakcjonujące efekty. Oczywiście powyższe zabiegi poprzedza szczegółowy wywiad ze spacjalistą oraz kwalifikacja poprzez wykluczenie przeciwwskazań.

Pozdrawiam serdecznie.